O nas

BOHOmaz to „dziecko” dwóch kobiet – Kasi i Pauliny.

Kasia, mama dwójki dzieci (Hania 6l, Leon 3l). Jej szkraby to dwa żywioły – kochają aktywności wszelkiego rodzaju – jazda na rowerze, dalekie podróże, pływanie, wchodzenie po drzewach. Wszędzie ich pełno, mają zawsze naładowane baterie 🙂 Kasia wiedziała, że tworząc BOHOmaz musi mieć na względzie swoje dzieci i ich sportowe aspiracje, dlatego w sali zabaw nie zabraknie zabawek ruchowych, które pobudzą i zaspokoją aktywność dzieci 🙂

Paulina, mama dwójki dzieci (Ala 5l, Tymon 3l). Dzieciaczki spokojne, wolą zabawy manualne – układanie puzzli, budowanie klocków, malowanie, czytanie książek – to ich ulubione czynności. Paulina przy tworzeniu BOHOmazu skupiała się na sali zabaw, która pobudzi zmysły i wyobraźnie dzieci, zaspokoi ciekawość, pozwoli wynieść z zabawy wiedzę i nowe umiejętności.

„Nasze dzieci to dwa żywioły – ogień i woda, pomimo różnicy charakteru i temperamentu są dla siebie przyjaciółmi, wspierają się i uczą wzajemnie, wspaniale być tego świadkiem” mówi Paulina.

„Na przykładzie naszych dzieci, jesteśmy w stanie potwierdzić ,że nieistotna dla dziecka jest różnica charakteru oraz posiadanych umiejętności. Dzieci w każdym znajdą kompana do zabawy, dlatego bardzo zależy nam na integracji wszystkich dzieci, wszystkich żywiołów 🙂 ” mówi Kasia.

Kasia i Paulina to też dziewczyny, które znają się od lat. Ich drogi krzyżowały się bardzo często, a pojawienie się dzieci tylko umocniły ich relacje 🙂 Znają swoje oczekiwania i mają wspólne cele. BOHOmaz to ich spełnione marzenie.

Dzieci były ich inspiracją, ale również chciały by rodzice znaleźli w nim miejsce gdzie można się zrelaksować.

Kawiarnia to zaspokojenie potrzeby odetchnięcia, poczucia spokoju i odprężenia przy pysznej kawie.

Nasz BOHOmaz pokocha każde dziecko, każdy rodzic i nie tylko – zapraszamy do Nas wszystkich !

Kontakt

© Copyright – Bohomaz / Projekt: eConnect4u