Sala zabaw

Sala Zabaw BOHOmaz to pierwsze takie miejsce w Dąbrowie Górniczej, które inspirowane jest stylem Montessori, wyposażone w mądre zabawki i przemyślane pomoce edukacyjne.

Ekologiczna Sala Zabaw powstała z myślą o wspólnym spędzaniu czasu dzieci i rodziców w miejscu pozbawionym głośnych zabawek na rzecz takich, które mają na celu pobudzić dziecięcą fantazję oraz uczyć kreatywności w myśl zasady Marii Montessori: ”pomóż mi zrobić to samemu”.

Znajdziecie u Nas duży wybór zabawek logicznych, zręcznościowych, sensorycznych, a także muzycznych. Bawialnia dla dzieci w Dąbrowie Górniczej jest miejscem, które oferuje wiele korzyści dla rozwoju dziecka.

Pragniemy pokazywać dzieciom od najmłodszych lat jak ważne jest dbanie o środowisko, dlatego tworząc Sale Zabaw całkowicie zrezygnowałyśmy z plastiku, a większość zabawek w naszej Sali wykonana jest z drewna.

Główną atrakcją Sali Zabaw dla dzieci w Dąbrowie Górniczej jest drewniany, piętrowy domek ze zjeżdżalnią, wykonany z dbałością o szczegóły, który pozwala na nieograniczoną, beztroską zabawę.

Organizujemy również warsztaty dla dzieci oraz ciekawe przyjęcia urodzinowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszej drewnianej Sali Zabaw, poprzez wspólną zabawę, rodzice mogą wspierać rozwój swoich dzieci, a także mają możliwość poznania ich zainteresowań i możliwości. Sprawdźcie co naprawdę skrywa nasza Strefa Zabaw dla dzieci. Dąbrowa Górnicza w końcu zyskała miejsce, gdzie nauka i zabawa łączą się w jedno.

Zapraszamy dzieci i opiekunów do wspólnego spędzenia czasu poprzez kreatywną zabawę oraz ciekawe zajęcia tematyczne.

Regulamin

Do Sali zabaw zabieramy zawsze dużą dawkę uśmiechu 😀 😀 😀

 1. Strefa zabaw przeznaczona jest dla dzieci od 0 do 7 lat. Dzieci cały czas pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Opiekunowie odpowiadają za bezpieczeństwo dzieci lub wyrządzone przez nie szkody.
 2. Rodzic lub opiekun dokonujący zakupu wejścia na salę zabaw oświadcza, że zapoznał się z regulaminem oraz w pełni go akceptuje.
 3. Sala zabaw nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe lub wypadki na jej terenie, w których zostanie pokrzywdzone dziecko lub opiekun.
 4. Korzystanie z Sali zabaw przez dzieci jest odpłatne (dzieci poniżej pierwszego roku życia wchodzą do Sali zabaw bezpłatnie).
 5. Przed wejściem do strefy zabawy prosimy umyj lub zdezynfekuj ręce swoje i dziecka. Dzięki temu, twoje dziecko będzie bawić się w bezpieczniejszym środowisku.
 6. Ze względów higienicznych zabrania się wchodzenia boso. Obuwie i okrycie wierzchnie pozostaw w wyznaczonym miejscu , przed wejściem do Sali.
 7. Ze strefy zabaw można korzystać jedynie w skarpetkach. Nie masz skarpetek? Możesz zakupić je u Nas 😀
 8. Sala zabaw Bohomaz nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione lub pozostawione w Sali.
 9. Jeżeli Twoje dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę bez pieluszki i wciąż zdarzają mu się wypadki, na czas pobytu w Sali zabaw prosimy załóż mu pieluszkę.
 10. Na terenie całego lokalu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i spożywania napojów alkoholowych lub środków odurzających.
 11. Wszelkie uszkodzenia i zniszczenia zabawek i pomocy prosimy zgłaszać personelowi Sali zabaw.
 12. Do Sali zabaw nie wnosimy jedzenia , picia oraz własnych zabawek.
 13. Kochamy zwierzęta, jednak ze względu na dobro wszystkich klientów i możliwe alergie prosimy o niezabieranie waszych pupili.
 14. W Sali zabaw staramy się zachować spokój, nie krzyczymy, nie biegamy, nie rzucamy zabawkami.
 15. Po zakończonej zabawie wszystkie zabawki powinny wrócić na swoje miejsce. Staramy się w jednym czasie korzystać z jednej zabawki.
 16. Bądźmy dla siebie uprzejmi i pomocni. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Dziękujemy, że jesteście z nami 😀 😀 😀

Kontakt

© Copyright – Bohomaz / Projekt: eConnect4u